İçerik Üreticisi Paket Koşulları

 
 
 
 
Paketler
Koşullar
Avantajlar
Süre
Temel Paket
Abone ve izlenme koşulu yok! Abonen ve izlenme sayın ne olursa olsun bir video çek ve paketi kap!
Yalnızca discord sunucusunda platforma göre  SaloonTuber , SaloonToker , SaloonGram rütbesi elde edersiniz.
Bu rütbe bir aylıktır. Bir ay boyunca herhangi bir içerik paylaşımı yapmazsanız rütbeniz kaldırılır. Ayrıca başka sunucularda video çekerseniz de rütbeniz alınır.
Emektar Paketi
Abone ve izlenme koşulu yok! 30 gün içerisinde 15 video çek ve rütbeyi kap (Youtube için)! Baştan sallama iş yapanlara rütbe yok, o yüzden emek ver! Videolar Youtube için en az 6 dakika uzunluğunda ve kaliteli olmalı. Tiktok, İnstagram gibi kısa videolu platformlar için çalışıyorsanız 30 gün içerisinde en az 20 video paylaşmış olmalısınız. Yayıncıysanız en az 1 saat uzunluğunda 10 adet yayın yapmış olmalısınız. Tüm bu koşulların yanında içeriğin kalitesi en önemli ölçektir.) Tüm bunların yanında Tiktok, Instagram, Youtube, Twitch gibi platformların birçoğundan aynı anda içerik üretirseniz bu paketi elde etme şansınız artabilir. Ancak aynı videoyu başka platformlarda yayınlamanız durumunda o video tek bir platformdan geçerli sayılır.
Video çekmiş olduğunuz oyunlarımızda SaloonTuber rütbesi ve bu rütbenin oyun içerisinde sağladığı avantajların tümü + Discord sunucumuzda Emektar İçerik Üreticisi rütbesi + Her ay tıpkı maaş gibi 30 kredi alma + 1 ay içerisinde çektiğiniz video sürelerinin toplamının %20'si kadar kredi kazanma, avantajı. Ama unutma baştan sallama videolara avantaj yok
Bu rütbeye sahip olan kullanıcılar, sunucumuzda her hafta içerik üretmeliler. Üretemeyecek durumda olurlarsa discord sunucumuzdan yetkililer ile iletişime geçmeli. Bildirim yapmadan üretmezlerse rütbeleri silinir + Ayrıca başka sunucularda video çekerseniz de rütbeniz alınır.
 
 
 
 
Gelişmiş Paket
Abone ve izlenme koşulu yok! 30 gün içerisinde 20 video çek ve rütbeyi kap (Youtube için)! Baştan sallama iş yapanlara rütbe yok, o yüzden emek ver! (Videolar Youtube için en az 3 dakika uzunluğunda ve kaliteli olmalı. Tiktok gibi kısa videolu platformlar için çalışıyorsanız 30 gün içerisinde en az 25 video paylaşmış olmalısınız. Yayıncıysanız en az 1 buçuk saat uzunluğunda 12 adet yayın yapmış olmalısınız. Tüm bu koşulların yanında içeriğin kalitesi en önemli ölçektir.) Tüm bunların yanında Tiktok, Instagram, Youtube, Twitch gibi platformların birçoğundan aynı anda içerik üretirseniz bu paketi elde etme şansınız artabilir. Ancak aynı videoyu başka platformlarda yayınlamanız durumunda o video tek bir platformdan geçerli sayılır.
Temel Paket ve Emektar Paketi'nin tüm özellikleri + mağazamızda kullanabileceğiniz 30₺ kredi kuponu+  Her ay tıpkı maaş gibi 30 kredi alma + 1 ay içerisinde çektiğiniz video sürelerinin toplamının %20'si kadar kredi kazanma, avantajı. ekstra olarak Videolarınızla yaptığınız katkılara bağlı olarak aylık kredi ödülleri
Bu rütbeye sahip olan kullanıcılar, sunucumuzda her hafta içerik üretmeliler. Üretemeyecek durumda olurlarsa discord sunucumuzdan yetkililer ile iletişime geçmeli. Bildirim yapmadan üretmezlerse rütbeleri silinir + Temel Paket Koşuları geçerlidir. Ayrıca başka sunucularda video çekerseniz de rütbeniz alınır.
Youtuber / Profesyonel İçerik Üreticisi 

Paketi

 

Gelişmiş paket koşullarını kapsamaktadır + sunucumuz için paylaşmış olduğunuz videoların yanı sıra son 30 gün içerisinde toplamda en az 20 saat boyunca yayın yapmış olmanız gerekmektedir. Kaliteden ödün vermemelisiniz.
Temel Paket, Emektar Paketi ve Gelişmiş Paket'in tüm özellikleri + oyun üzerinde ve discord sunucumuzda Youtuber veya Profesyonel İçerik Üreticisi rütbesi + Her ay tıpkı maaş gibi 30 kredi alma + 1 ay içerisinde çektiğiniz video sürelerinin toplamının %20'si kadar kredi kazanma, avantajı. + ekstra olarak Videolarınızla yaptığınız katkılara göre sponsorluk teklifleri
Bu rütbeye sahip olan kullanıcılar, sunucumuzda her hafta içerik üretmeliler. Ayrıca her hafta en az bir kez bir saatlik canlı yayın yapmalılar. Yayın yapmazlarsa rütbeleri silinir + Ayrıca başka sunucularda video çekerseniz de rütbeniz alınır.
Onaylı İçerik Üreticiliği
Üç ay boyunca 120'den fazla içerik üretme, bu içeriklerin sosyal mecralarda en az 50.000 etkileşim alması. Aktif olarak son iki hafta içerisinde 10 içerik paylaşmış olmak ve içerik üretmeye devam etmek.
Temel Paket, Emektar Paketi ve Gelişmiş Paket'in tüm özellikleri + oyun üzerinde ve discord sunucumuzda Onaylı İçerik Üreticisi rütbesi + sık sık sunucumuz yetkilileri ile iletişim kurup çekiliş yapma fırsatı + sunucumuz ekonomik durumuna bağlı olarak alabileceğiniz harçlık desteği
Bu rütbeye sahip kullanıcılar, haftada en az 3 içerik üretmeliler. Üretmezlerse rütbeleri silinir + Temel Paket Koşulları Geçerlidir. Ayrıca başka sunucularda video çekerseniz de rütbeniz alınır.
Son Güncelleme: 10 Şubat 2024 17:44

Bu makale size yardımcı oldu mu?