Değerli Kanyon Survival Oyuncularına Çok Önemli Bir Duyuru! (Orman Haritası Değişimi!)

Değerli Kanyon Survival Oyuncularına Çok Önemli Bir Duyuru! (Orman Haritası Değişimi!)

Geçtiğimiz günlerde oyuncularımızın geribildirimlerini de dikkate alarak, sunucumuzun devamlılığı ve Kanyon Survival oyununun canlılığı adına önemli bir karara vardık. Buna göre, 20 Ocak 2023 18:00'de “yeni orman haritamız” sunucuya dahil edilecek! Şu anda kullanılıyor olan ve eski orman olarak değerlendireceğimiz ormanımız ise 20 Şubat 2023 00:00'da silinecektir. Sunucumuzda yeni ormana eşyalarınızı taşımanız için yaklaşık 1 ay kadar bir süreniz olacak. Bu süre zarfında eşyalarını yeni ormana taşımanız için tüm oyuncularımıza ipeksi ile spawner kırabilme özelliği ve ekstra sanal sandıklar ekleyeceğiz. 20 Şubat gününde orman taşıma süresi bittiğinde ise bu özel sanal sandık ve ipeksi yetkileri de alınacaktır.

Orman taşıma döneminde konu hakkında bilgisi olan herkes bilgisi olmayan arkadaşlarına haber ederse müteşekkir oluruz. Yeni haritayla birlikte birçok yeniliğin de getirileceğini mutlulukla duyurmak isteriz. Yakında Kanyon oyuncuları için yepyeni özellikleri duyuracağız. Bu arada yeni ormanda, warp ormanın çevresinde kendinize özel claimli bölgeler alabilmeniz adına da fırsatınız olacak. Şahsen bu fırsatı kaçırmazdım!

ÖNEMLİ BİLDİRİ!

Duyuru Özeti
Orman haritamız yenileniyor. Yeni ormana geçiş sürecinde 1 ay boyunca eski orman da açık kalacak. Bu süre zarfında eşyalarınızı yeni ormana taşıyabilecek haklar verilecek. 1 ay dolduktan sonra ise eski orman tarihin tozlu raflarında yerini alacak. Eski ormanı Saloon Müzesinde ilerleyen zamanlarda paylaşabiliriz.

Yeni Orman Açılışı: 20 Ocak 2023 18:00
Eski Ormana Elveda: 20 Şubat 2023 00:00

(0)
Mesaj yazabilmek için giriş yapmalısınız.