1.20 Türk SkyBlock Sunucusu Açılıyor! Java & Bedrock Oyna

1
1593
03 Nisan 2024 17:02

Türkiye'nin en yenilikçi Minecraft sunucularından Saloon Network, yine oyuncularını sevindiriyor! 6 Nisan 2024 tarihinde yeni oyun SkyBlock BETA sürümüyle siz Saloon oyuncularına açılıyor. Yeni oyunla ilgili tüm detayları duyuru blogumuzdan inceleyebilirsiniz.

 

SkyBlock Nedir?

 

Minecraft denince akla ilk gelen oyun olan SkyBlock oyunu, oyuncuların alışılagelmişin dışında olarak gökyüzünde bir kara parçasında hayata adım atmasıyla başlıyor. Oyuncuların adasında bir adet ağaç, bir inek, sandık, tabela ve biraz blok bulunuyor. Sandığın içerisinde bulunan buz, lav kovası gibi eşyaları toplayıp adanızda kırıktaş jeneratörü yapabiliyorsunuz. Kırıktaş jeneratöründe taş kazdıkça seviye atlanıyor ve oyuncular bu sayede gelişiyor. Ayrıca diğer sunucularda olmayan bir özellik olarak kırıktaş jeneratöründen sadece kırıktaş değil, elmas cevheri ve zümrüt cevheri gibi birçok değerli madenin de çıkması dikkat çekiyor.

minecraft 1.20 skyblock server türk

1.20 SkyBlock Sunucusu Özellikleri

 

Saloon Network'un 1.20 taban sürümü olarak yayınlayacağı SkyBlock oyunu, 1.16.5 TekBlok SkyBlock oyununa benzerlik gösteriyor. Yine TekBlok sunucusunda olduğu gibi çeşit çeşit spawner toplayabileceğiniz SkyBlock oyununun ekonomisi başlangıçta emek olarak başlamakla birlikte sunucu geliştikçe orta zorlukta kalabilir. Her açılan yeni oyunda yapıldığı gibi Saloon Network yetkilileri SkyBlock sunucusunda da piyasa sistmeini açılıştan 1-2 hafta sonra getirmeyi planlıyor. Oyunun ekonomisi ve tüm platformlarda oynanabilirliğinin ve 1.20 taban sürümü olmasının yanı sıra birçok özelliği bulunuyor.

 

Minecraft 1.20 SkyBlock Türk SkyBlock Server arayanlar için Saloon Network'un bazı özellikleri işte şu şekilde:

 

Jeneratör Sistemi

Kırıktaş jeneratörleri Saloon Network SkyBlock sunucusunda farklı çalışıyor. Normalde bir kırıktaş jeneratöründen yalnızca kırıktaş çıkarken, Saloon Network SkyBlock sunucusundaki jeneratörlerde ada seviyenize ve paranıza göre açtığınız jeneratör seviyelerine bağlı olarak değişik bloklar da çıkıyor. Örneğin kömür jeneratörünün kilidini açmış bir oyuncu kırıktaş ve taşın yanı sıra kömür cevheri de çıkarabilir. En son seviye olan elmas jeneratörü kilidi sayesinde de elmas cevherlerini kırıktaş jeneratörünü kazarak toplayabilir ve para kazanabilirsiniz.

 

Warp Çiftlik

Çiftlik warpı yeni SkyBlock sunucusuna yeni başlayan oyuncuların sıklıkla uğrak yeri olacak düşüncesindeyiz. Zira çiftlik alanında oyuncular bedava buğday, tohum ve saman balyası toplayıp bunları paraya dönüştürebilecek. Bu sayede oyuncuların başlangıçta gelişimi yavaş da olsa başlamış olacak. Çiftçinin, emekçinin yanında olan Saloon Network, tarım ürünlerinde de güzel kazançlar almanızı sağlamaya çalışıyor.

minecraft skyblock server türk

Gelişmiş Kasalar

TekBlok SkyBlock sunucusunun aksine 1.20 SkyBlock sunucusunda daha çeşitli kasalar bulunuyor. 12 çeşit kasa, vote ödülleri, günlük ödüller ve eventlerle toplanabiliyor. Kıta Survival oyunundan aşinalığınız olan kasalar, SkyBlock oyununa göre düzenlenmiş şekilde karşınıza çıkacak.

 

Arena

Yeni SkyBlock sunucusunda arena da bulunuyor. SkyBlock tarzı oyunlarımızda da PvP'cileri desteklemeye ve eğlendirmeye çalışıyoruz. Bu nedenle spawn haritasının hemen girişinde, oyuncuların yürüyerek ulaşabileceği bir mesafede çok güzel görünüme sahip bir arena bulunuyor. Arenada ölmemeye dikkat edin, yoksa eşyalarınızı kaybedebilirsiniz!

 

Sıralama Sistemi

Yeni SkyBlock sunucusunda sıralama sistemi web sitemize entegre şekilde çalışacak. Oyuncular en iyinin kim olduğunu Saloon Network'un web sitesinde sıralama sayfasında görebilecek. Rekabetin dorukta olacağı bu sıralamada, sunucunun en rekabetçilerini görebileceğiz.

 

Tüm bu sistemlerin yanında yeni 1.20 SkyBlock sunucusu Türk oyuncular için, Türk oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlandı. 1.20 Türk SkyBlock sunucusu arayan tüm oyuncular 6 Nisan 2024 tarihinden itibaren Saloon SkyBlock'a davetlidir.

 

Saloon SkyBlock 1.20 Server IP: play.saloon.network

Yorum yapmak için giriş yapın.
Oyuncu - UslanmazzMEMO
UslanmazzMEMO
3 ay önce

sabırsızlıkla bekliyoruz

(1)

Diğer Haberler