Captive Boxed Nasıl Oynanır?

Videolu anlatım için buraya tıklayabilirsiniz
 
Oyunun amacı nedir? Minecraft Survival ama yalnızca birkaç bloktan ibaret! Bu oyunda sınırlarınızı oyun başarımlarını tamamlayarak geliştirebilirsiniz.
Nasıl hızlı bir şekilde gelişebilirim? Oyunda gelişmek için kaktüs, şeker kamışı, bambu tarzında farmlar yapabilir ve /market'e satabilirsiniz.
Ada sınırımı nasıl genişletebilirim? Ada sınırınızı genişletmek için başarımlar yapmalısınız. Başarımlar menüsüne ulaşmak için klavyeden "L" tuşuna basabilirsiniz.
Eşyaların piyasasını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim? Oyundaki bazı değerli eşyaların fiyatlarını öğrenmek için /piyasa komutunu kullanabilirsiniz.
Arenada ölürsem eşyalarım düşer mi? Evet arenada ölürseniz eşyalarınız düşer.
Nasıl saloontuber olabilirim? Saloontuberlik hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz
Vote nedir ve nasıl yaparım? Vote (oy) bazı sitelerde sunucumuzu değerlendirip üst sıralarda gözükmemizi ve dolayısıyla reklamımızı yapmamızı sağlayan sistemdir. Vote yaptığınızda bazı hediyeler kazanırsınız. Bu hediyeleri almak için vote verdiğinizde oyunda olmanız gerekmektedir.
Vote verdim ama envanterim doluydu eşyalarım gelmedi nasıl alabilirim? /vp claim komutunu kullanarak eşyalarınızı alabilirsiniz
 
Arkadaşımı adaya nasıl ekleyebilirim? Arkadaşınızı adanıza eklemek için /is team invite (isim) komutunu kullanabilirsiniz. Daha fazla ada takımıyla alakalı komutlara bakmak için /is team help komutunu kullanabilirsiniz.
 
Son Güncelleme: 10 Şubat 2024 16:31

Bu makale size yardımcı oldu mu?