VIP Nasıl Alınır / Elde Edilir?

Saloon Network Minecraft Sunucuları'nda VIP ürününü elde etmenin birçok yöntemi vardır. Birinci ve en çok tercih edilen yöntem Saloon websitesine kredi yüklemek ve bu kredi ile sunucunun web mağazasından bütçenize ve gönlünüze uyan bir ürünü satın almaktır. Eğer Saloon'da VIP satın almak için bütçe ayıramıyorsanız üzülmeyin, VIP almanın birçok yolu var. Saloon'da bedava yani herhangi bir para ödemeden VIP satın alma yöntemleri aşağıda listelenmiştir.

 

- Sunucumuza üst üste oy verin ve kasaları açın. Bazı oyunlarımızda "Vote (Oy)" Kasalarının içinde süreli VIP üyelikleri hediye edilmektedir. Bunun yanında her oyunda belli sayıda oy sayısına ulaştığınızda sunucumuzda değerli VIP üyelikleri elde edebilirsiniz. Kaç oy sayısında hangi VIP üyelikten ne kadar elde edebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

 

- Turnuvalara katılın, Saloon'da her ay başında başlayan ve ay sonunda biten çeşitli oyun içi turnuvalar yer alır. Bu turnuvalardan biri örneğin "Blok Kırma Turnuvası"dır. Bu turnuvada derece elde eden ilk üç kişi çeşitli VIP ödülleriyle ödüllendirilirler. Ödüllerin detaylarını öğrenmek isterseniz oynadığınız oyuna girip /turnuva komutunu girmeniz yeterlidir.

 

- Çekilişlere ve yarışmalara katılın! Saloon'da her ay O Ses Saloon, Youtube Çekilişleri, Instagram Etkinlikleri gibi büyük etkinlikler olur. Bu etkinliklerde kredi çekilişleri, oyun içi eşya dağıtımları, VIP çekilişleri ve hediyeleri yapılır. Etkinliklere katılmak için sunucunun sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın! Discord sunucusuna katılmak için buraya tıklayın.

 

- İçerik Üreticisi olun! Saloon'da İçerik Üreticileri sunucuya sağladıkları katkı karşılığında kredi, VIP gibi oyun içi sanal içeriklerle ödüllendirilirler. Zaman zaman çekiliş yapma hakları bile olabilir!  Ayrıca İçerik Üreticisi rolüne sahip olan herkes temel VIP üyelikle eşdeğerdir. Ne kadar çok ve kaliteli içerik üretirseniz o kadar çok kredi ve VIP hediyesi elde edebilirsiniz. İçerik Üreticisi politikamız hakkında detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Son Güncelleme: 10 Şubat 2024 18:13

Bu makale size yardımcı oldu mu?