Saloon Network Youtuber Sistemi

SaloonBlog 13 Mayıs 2021 09:23

Youtuber Sistemi

Youtuber sistemi sunucumuzda video çeken ve/veya yayın yapan büyük Youtube kanalları için verilen özel hak ve ayrıcalıklar sistemidir. Youtuberlar oyunda ve sosyal medyada özel haklar elde ederler.

Nasıl Youtuber Olunur? 

Youtuber rütbesi için kanalınızın en az 1000 abonesi8000 toplam izlenmesi olması, aktif olarak video çekmeniz, son 3 videonuzun toplamda en az 1500 izlenmeye sahip olması ve sunucumuzda en azından bir adet video çekmiş olmanız gerekmektedir. Ayrıca kanalınızda az sayıda video varsa hiç şansınızı denemeyin. Kanalımdaki videoları sildim en baştan başlıyorum gibi mazeretleri kabul görmüyoruz. Bazı istisnai durumlarda 1000'den az aboneli kişilere de youtuber rütbesi veriyoruz. Lakin bu kişilerin youtuber rütbesi alabilmesi için sunucuda birçok video çekmesi gerekmektedir. En az 2 video ve bu videoların en az 5 bin izlenmesi olmalıdır. Ayrıca izlenmeden ziyade videonun kalitesine de önem veriyoruz. İstisnai durumlar mümkündür. 

5000 abone üstü ve 25000 izlenmeden fazla izlenmeye sahip olan kanallar için de özel ücretli tekliflerimiz ve sponsorluk anlaşmalarımız oluyor. Bu tür büyük ölçekli kanallar da bizlere şu mail adresinden ulaşabilirler: basvuru@saloonnetwork.com 

Youtuber olmak için bazı koşullar: 

Youtuber olmak için Youtube'da yayınladığınız videoların açıklamalarında aşağıdakilerin olması zorunludur. 

  • Sunucu IP Adresi (PLAY.SALOONNETWORK.COM)

  • Sunucu Web Sitesi (www.saloonnetwork.com)

  • Sunucu Discord Adresi (discord.saloonnetwork.com)

    Rütbe iptali durumları 

    Sahte video, sahte başvuru, kendine ait olmayan videoları ve kanalları ekleyen kişiler sunucudan süresiz yasaklanır. 

    Spam başvurular değerlendirilmez ve sahipleri süresiz yasaklanırlar.


Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.