Minecraft Saloon Network'e Nasıl Girilir?


Bu blogumuzda kademeli olarak minecraft oyununda premiumsuz bir şekilde nasıl Saloon Network minecraft sunucusuna giriş yapılacağını gösteriyoruz. Adımları takip ettiğiniz takdirde sizler de kolaylıkla minecraft çoklu oyuncu keyfini yaşayabilirsiniz.

1-  Öncelikle minecraft oyununa sahip değilsek  https://www.saloonnetwork.com/indir/1/minecraft adresinden oyunu indiriyoruz ve kuruyoruz. 

2- 1.8 ve üstü sürümlerden size uyanı seçip oyunu çalıştırıyoruz. Örnek olarak biz OPSkyBlock oynayacaklar için "1.8.9"TekBlok SkyBlock veya Survival"> oynayacaklar için ise "1.16.5" sürümünü öneririz. 

3- Resimdeki gibi "Çok Oyunculu" butonuna tıklıyoruz.  

4- Açılan sayfada "Sunucu Ekle" butonuna tıklıyoruz. 

5- Sunucu ekle kısmından sonra açılan sayfada sunucunun ip adresini yazıyoruz ve "Tamam" diyoruz. 

6- Artık Saloon Network, Çok Oyunculu Sunucu Listesinde yerini aldı! Sunucuya çift tıklayarak /register şifre şifre kodunu girerek kaydolabilir, /login şifre şifre yazarak kayıtlıysanız giriş yapabilirsiniz. Unutmayın şifrenizi kimse bilmemeli ve basit şifreler konulmamalı. Hesabınız çalındığı takdirde sorumlusu Saloon Network değildir. Örnek olarak güvenli bir kayıt: /register 18930dsaj329QOj 18930dsaj329QOj 

Sunucumuzda Kanyon Survival, Minecraft Futbol, OPSkyBlock (OPSkyBlok), Tekblok (OneBlock) gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

-/-
3 ay önce

Mukemmel Oyun Öneririm