Towny Nedir?

Semosedo 22 Haziran 2023 13:50

Towny Oyunu Nedir?

Saloon Network Towny Haritasından Bir Görünüm

Saloon Network Towny Sunucusu Haritasından Bir Görüntü

Towny oyunu, orta çağda geçen gerçekçi, hayatta kalma esasına dayalı bir rol yapma oyunudur. Bu zorlu çağda hayata sıfırdan başlayan karakteriniz, gerçek dünya şekliyle hazırlanmış özel minecraft dünyasına rastgele bir yerde adım atar. Birçok yiğidin savaştığı cihanda kendine yer bulmak için haritada bir yer seçer ve kasabasını kurar. Kasabalar gelişir ve diğer kasabalarla birleşip ülkeleri kurar. Uluslar ve hatta imparatorluklara dar gelen bu koca dünyada en güzel toprakları almak veya en azından hayatta kalmak hedefinizdir.

Towny Oyununun Amacı Nedir?

Towny oyununun birinci amacı, çetin savaşların geçtiği kanlı orta çağ dünyasında hayatta kalmaktır. Gerçek dünya haritasının ölçeğiyle hazırlanmış özel dünya haritasında kendinize en uygun bölgeyi seçip buraya yerleşebilir, kasabanızı kurabilirsiniz. Kurduğunuz kasabanızı geliştirip ulus, uluslarınızı geliştirip imparatorluklar kurabilirsiniz. Oyun, sık sık aksiyonlarla geçtiği için kuşatmalara ve savaşlara her zaman hazırlıklı olmayı unutmamalısınız. Towny, güçlülere göre bir yerdir! Bu yüzden amacınız, her daim en büyük krallıklar veya imparatorluklar yolunda büyük bir ulus kurmak olmalıdır.

Saloon Network Towny Nasıl Oynanır?

Saloon Network sunucusunda Towny oynamak için sunucumuza giriş kayıt olmalı ve giriş yapmalısınız. Sunucumuza giriş yapmak ve kayıt olmak için tıklayın.

Saloon Network Towny Oyununda Nasıl Gelişilir / Gelişirim?


Towny oyununa hızlı bir başlangıç yapmak ve gelişmek için en hızlı ve kolay yöntem Saloon Network için /vote vermektir. Vote veya bir diğer adıyla oy sistemi, sunucumuza oy vermeniz karşılığında aldığınız altınları ifade eder. Her altın bir oyun parası değerindedir. Towny oyununun ana para birimi olan altınları en kolay vote yoluyla elde edersiniz. Ayrıca oy sitelerine oy vererek elde ettiğiniz altınların dışında özel Vote Kasası Anahtarı elde edebilir, günlük vote partilerine katılabilirsiniz. 125 oyda bir yapılan vote partilerinden de çeşit çeşit eşyalar elde edebilir ve gelişebilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.