300₺ Para + 300₺ Kredi Ödüllü Sinematik Video Yarışması

Semosedo 18 Ocak 2023 14:00

Saloon Network içerik üreticilerine yepyeni bir yarışma daha sunuyoruz! Sunucumuzda içerik üreten arkadaşlarımız için yine krediler ve paralar dağıtıyoruz. Sunucumuzda en güzel "Sinematik Tanıtım" videosunu hazırlayan kişiye 150₺, ikinciye 100₺ ve üçüncüye 50₺ gerçek para dağıtıyoruz. Ücretleri Papara veya Tosla gibi hesaplarınızdan verebileceğiz.

Soru: İçerik Üreticisi Yarışmasına nasıl katılırım?

Cevap: Aşağıdaki referans video tarzında sinematik bir tanıtım videosu hazırla, discord sunucumuzdan videonu yayınlat ve katılma hakkı kazan! Videonu yayınlatmak için discord sunucusunda rolün varsa diğer içerik üreticileriyle iletişime geçebilir, rolün yoksa da websitemizden destek talebi açabilirsin.

Referans Video:


Soru: Kimler, ne ödüller alabilirler?

Cevap: Yarışma konusuna uygun toplamda 5 veya üzerinde video yayınlayan kişiler video sayısı sebebiyle daha öncelikli olacak. Bu öncelikli kullanıcılarımıza, videolarının kalitesine göre yarışma sonunda dereceye girip girmelerinin önemi olmaksızın kredi destekleri (5-20 kredi arası) sağlanacak. Öte yandan birinci, ikinci, ve üçüncüye sırasıyla 150, 100 ve 50 Türk Lirası para ödülü verilecek. Bunun haricinde ilk ona giren her kullanıcımıza ekstra 10 kredi desteği sağlayacağız!

Soru: Ne tür videolar geçerli?

Cevap: Referans videoda gösterildiği gibi bir film fragmanı yapabilirsiniz, güzel bir senaryosu olan kısa bir film hazırlayabilirsiniz, skeç yapabilirsiniz, herhangi bir tiyatral gösteri sunabilirsiniz.

Soru: Yarışma ne zaman bitiyor ve ne zaman açıklanacak?

Cevap: Yarışma 12 Şubat 2023 00:00'da sona erecek ve 12-15 Şubat arası bir tarihte kazananlar açıklanacak!

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
11 ay önce

müq müq müq

1 yıl önce

İyi güzel etkinlik ama edit yapmadan da yani bandicam gibi program falan da kullanabilir miyiz?