Ağustos Güncellemeleri

Semosedo 22 Ağustos 2022 21:49

BÜYÜK GÜNCELLEMELER DEVAM EDİYOR!

Saloon Network ekibi, yeni güncellemeler için tüm yaz aylarında olduğu gibi Ağustos ayında da oldukça yoğundu. Birçok oyunumuzda devrim niteliğinde güncellemeler yapılırken bu yeniliklerin birçoğunda oyuncularımızın arzuları göz önünde bulunduruldu. Aşağıda hangi oyunlarda ne güncellemeler yaptığımızı paylaştık. Sunucumuzla ilgili önerilerinizi ve şikayetlerinizi destek sisteminden bizlere bildirip yeni güncellemelerde pay sahibi olmayı unutmayın.

Kaptan Karasakal

Kanyon Survival oyunumuzda Kaptan Karasakal bossu sizlerle! Günde iki kez /warp cehennem bölgesinde ortaya çıkan Kaptan Karasakal'ın Zebanileri, Gulyabanileri, Azgın Boğaları ve onlarca askeri ile kapışmak için yerimizi alma vakti geldi! Karasakaldan bol bol altın, zümrüt, altın blok, zümrüt blok gibi eşyalar düşerken ayrıca Karasakal'ın kılıcı ve özel tacını da düşük bir ihtimalle düşürme şansınız var. Bu kılıç ve tacı elde edebilen kullanıcılar PvP ve moblarla kapışmalarda oldukça avantajlılar. Tüm bunların yanı sıra Karasakal'ı alt edenlerin şansına bağlı olarak 1 gün veya 3 günlük özel Karasakal tagı veriliyor. Bu tag sunucunun şu zamana kadarki en havalı taglarından biri olabilir.

Optimizasyon Çalışmaları

Bilindiği üzere sunucularımızı birkaç ayda bir sıfırlama politikası yürütmüyoruz. Birçok oyunumuz iki yıldan fazla bir süredir hiç sıfırlanmadı. Tüm bunların yanında optimizasyonları dönemsel olarak sunucularımızın ihtiyacına göre geliştiriyoruz. Oyun içi sirkülasyonun devamlılığını sağlayan düzenlemelerin yanında; ekonomi düzenlemeleri, farm kolaylaştırmaları, yeni sürümlerle birlikte gelen oyun açıkları gibi konularda birçok yenilik yapıyoruz. Turnuva sistemi, market fiyatlandırmaları, açıkların kapatılması, diğer teknik düzenlemelerimiz de bu ay içerisinde yaptığımız bazı işlerden.

Mağaza Yenilikleri

Yaşanan ekonomik değişimler ve sunucu ihtiyaçları baz alınarak oyunlarımızda bazı ürünlerin fiyatlandırmalarında değişikliğe gittik. Bu yeni ürünler mağazaya eklenirken, web mağazamızda Sponsor ürünleri satışları eklendi. Sponsor sıfatının (tagının) geçişli ve sohbetteki belirginliğinin yanı sıra tüm VIP ürünlerinin içeriğine sahip! Mağazadaki Sponsor rütbesinin yanı sıra Raid Factions sunucumuzda tüm VIP üyeliklerin satın alımında bir kerelik verilen özel VIP Hediye kitleri var! En düşük VIP hediyesinde bulunan keskinlik 48 büyülü kılıcın ve diğer gelişmiş eşyaların yanı sıra oyunda gelişmenizi destekleyecek kazmalar, zırhlar bulunuyor.

Raid Factions Set Güçleri

Raid Factions oyunumuzda tüm kitler, etkinlik ödülleri, kasalar, pvpmarket eşyalarında güçlendirmelere gidildi. En büyük kılıç keskinlik 70 yapılırken, yeni rütbe Yabgu da oyuna dahil edildi. Tüm bunların yanı sıra pvpmarket setlerinde ve ürünlerinde ciddi geliştirmeler yapıldı.

Yeni Araçlar

Yine Kanyon oyununda, artık tüm araçların fiyatları yenilendi ve araçlarla ilgili var olan bazı hatalar giderildi. Yepyeni traktörler, matkaplar, mekalar ve dahası artık sizlerle! Sunucunun en değerli araçları mekalar ise ateş pahası.   

Yeni Turnuvalar!

OPSkyBlock sunucumuzda kelime oyunlarında usta olanlara müjde! Artık kelime oyunlarını kazanmada seriye bağlayanlar daha da fazla kazanacak! Öte yandan Kanyon Survival sunucumuzda da boss öldürdükçe kazandığınız eşyaların yanında seriye bağlar ve sıralamaya ulaşırsanız turnuva ödülleri kazanabilirsiniz!

TekBlok SkyBlock ve Captive Haritalarımız, Ticaret ve Oyun Marketi Yenilendi!

Yenilenen haritalarımızla Captive (Boxed) ve TekBlok SkyBlock oyunlarımız artık çok daha canlı. Değişen balık tutma bölgeleri, kasa ve takas bölgeleri ve içeriklerin değişimi ile oyununuzda artık hem estetik açıdan hem de oyun akışı açısından oldukça güzelleşti. Bunların yanı sıra TekBlok SkyBlock, Captive (Boxed) ve Kanyon Survival oyunlarında tarım ürünleri ile ilgili birçok düzenleme yapıldı. Artık özellikle kaktüs çok daha para kazandırırken bambu değer kaybetti.

SALOON.NETWORK Alan Adı

Bilindiği üzere sunucumuza önceden saloonnetwork.com ve varyantları ile giriş yapılabiliyordu. Artık saloon.network, mc.saloon.network, eu.saloon.network gibi ip adresleri de sunucumuza giriş yapmanızda kullanılabilecek. Çok daha akılda kalıcı ve kısa bir isim.   

Gelişmiş İçerik Üreticileri

Sunucumuzda artık Onaylı İçerik Üreticisi rolü var! Discord sunucumuzda ve oyunumuzda verdiğimiz bu roller sayesinde onaylanmış içerik üreticilerimiz çok daha rahat bir şekilde videolar çekebilecekler! Tüm SaloonTuber rollerinin yanı sıra fly ve özel benzersiz yetkiler için video kaydı almaya başlayabilirsiniz.

Hata Giderimleri

Sunucularımızda oyunun güncellenmesiyle birlikte gelen hataları gidererek geliştirmelerimizi daha optimize hale getirdik. Oyunlarımız artık önceki güncellemelerle birlikte gelen bazı hataları içermiyor. Ayrıca küfür filtreleme sistemi yenilendi. Artık sohbette küfür, hakaret veya nahoş içeriklere sahip mesajlar atanlar çok daha hızlı ve katı bir şekilde susturulacak.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
1 yıl önce

Süper olmuş ellerinize sağlık

1 yıl önce

Elinize sağlık