Temmuz Ayı Güncellemeleri

Semosedo 17 Temmuz 2022 16:51

BÜYÜK GÜNCELLEMELER
Temmuz ayı başından beri birçok güncellemeyle uğraşırken, bu güncellemelerin bir kısmını discord sunucumuzun güncellemeler kanalından paylaştık. Son zamanlarda birçok oyuncumuzun çok beğeneceğini düşündüğümüz birçok sistem getirdik ve bu sistemlerle ilgili birkaç tüyo verip bunlarla ilgili muhtemel güncellemeleri gösterelim istedik. Temmuz ayında bugüne dek yapmış olduğumuz birkaç önemli güncelleme ve planlamalarımızla ilgili bazı bilgiler aşağıda.

Beceri Sistemi! 
Bu sistem bütün 1.16 tabanlı oyunlarımızda var. Balıkçılık, toplayıcılık, iyileştirme, savaş gibi birçok konuda beceri puanı toplayıp özel yetenekler elde edebiliyorsunuz. Becerilerinizi geliştirdikçe alanınızda çok daha güçlü olup rakiplerinize karşı avantajlı olabiliyorsunuz. Örnek olarak iyileştirme ve dayanıklılık konusunda 50 seviyeye kadar çıkarsanız sunucumuzda maksimum sayı olan 25 kalp sayısına erişebilirsiniz. Bu da PvP'de sizlere muazzam bir avantaj sağlayacak.

Survival sunucusunda kişisel beceri tablosu
KOTH (King Of The Hill) Sistemi  
Raid Factions ve KitPvP oyunlarımıza eklediğimiz bu sistem sayesinde artık her gün sunucularımızdaki KOTH bölgeleri için mücadele edeceksiniz. Factions oyunundaki /warp koth alanında ve KitPvP haritasının içine yerleştirilmiş olan kırmızı ringlerde rakiplerinizi dışarı atıp bu bölgeyi savunarak oyunu kazanabilirsiniz. Raid Factions oyununda her gün 18:00'de olan bu etkinlik KitPvP'de 18:30'da başlıyor! Kazanan klanın üyesine özel KOTH ödülleri veriliyor!

Factions oyununda bir KOTH görseli
Turnuva Sistemi 
 Tüm oyunlarımıza eklediğimiz bu yepyeni turnuva sistemi sayesinde birçok alanda rekabeti sonuna kadar tadacaksınız. Başlıca SaloonVIP, GodVIP, UltraVIP, Spawner Kasaları ve Spawnerlar gibi birçok ücretli ödülü bedavaya yalnızca turnuva galibi olarak elde edebileceksiniz! Öldürme, vote yapma, blok kırma, para kasma, düello kazanma gibi turnuvalar mevcut. /turnuva yazarak erişebileceğiniz bu etkinlik pek yakında daha da çeşitlendirilecek!

TekBlok SkyBlock oyununda "Blok Kırma Turnuvası" durumu

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
1 yıl önce

cok iyi iyi yapmışsın

1 yıl önce

Çok ama çook iyiii

1 yıl önce

güzel güzwl

1 yıl önce

Güncellemeler ile ilgili fikirlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

1 yıl önce

Oha aşırı iyii