I. Youtube Yarışması

Semosedo 28 Haziran 2021 20:03

Saloon Network Youtube Yarışması Başlıyor!

Saloon Network oyuncularının çok beğeneceği bir youtube yarışması 29.06.2021 itibarıyla başlıyor 15.07.2021 saat 23:59'da bitiyor! Türkiye'nin en güzide sunucularından Saloon Network'ün en güzel ve faydalı videosunu çeken arkadaşlarımıza büyük sürprizlerimiz var. Youtuber rütbesi, Saloontuber rütbesi, özel discord rolleri , kredi ödülleri, VIP üyelik ve niceleri!

Yarışmaya nasıl katılırım?

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken sunucuyu en iyi şekilde tanıtan, oynanışı en güzel şekilde gösteren bir video çekmek. Videoyu çektikten sonra youtube platformunda video açıklamasına aşağıdakileri yazmak:

Sunucu web-sitesi: https://saloonnetwork.com

Sunucu IP adresi: PLAY.SALOONNETWORK.COM

Saloon Network Discord Sunucusu: discord.gg/saloon

Açıklamaya yukarıdaki metni girdikten sonra tek yapmanız gereken https://saloonnetwork.com/destek adresinden video linkinizi "Youtuber Başvurusu" kategorisinde göndermek.

Yarışmada en iyiler nasıl belirlenecek?

Videonun görüntü kalitesi, montaj, thumbnail, izlenme süresi, içeriğin hazırlanması ve sunumu gibi birçok etkene göre belirlenecek birinciye youtuber rütbesi verilecek. Youtuberların oyun içi özel kitleri ve bazı oyunlarda ekstra uçma hakları gibi özellikleri mevcut. Aynı zamanda sunucuda kimsede olmayan Youtuber rütbesini de elde edebileceksiniz

Kimler ne kazanacak?

  • Sunucuda yetkililerce en başarılı olarak belirlenen videoyu çeken tek bir kişiye tüm oyunlarda olmak üzere "Youtuber Rütbesi" verilecektir.
  • En başarılı videoyu çeken kişiye oyun içi Youtuber Rütbesi'nin yanı sıra discord sunucumuzda da Youtuber Rolü verilecektir.
  • Video çekip yetkililerce belirlenen yeterli kalitede görülen videoların tüm sahiplerine discord üzerinden "SaloonTuber Rolü" verilecektir.
  • En başarılı 1. video 30₺, 2. 20₺, 3. 10₺ kredi ödülü kazanacak.
  • En başarılı 5, 6 ve 7. adaylara istedikleri bir oyunda 4 günlük HighVIP veya Survival'da 4 günlük ElitVIP hakkı tanımlanacaktır.
  • En başarılı 8, 9 ve 10. adaylara istedikleri bir oyunda 4 günlük VIP veya Survival'da 3 günlük ElitVIP hakkı tanımlanacaktır.

Discord Sunucusunda Saloontuber/Youtuber Kazananlara Özel Ayrıcalıklar

  • Discord sunucusunda özel Youtuber ve/veya Saloontuber rolü.
  • Youtuber ve Saloontuberlara özel olan ve diğer oyuncuların göremediği özel youtuber kanalları.
  • Youtuber ve Saloontuber rolüne sahip kişilere özel her hafta yapılan birbirinden değerli eşyalar, krediler ve özellikler dağıtılan özel çekilişler! (Bu çekilişlere yalnızca ST ve YT üyeler katılabilir)
  • 16.07.2021 00:00'a kadar çekilen videolar arasından üç adet ST üyeye şansınıza bağlı olarak rastgele kredi ödülü (3₺'den başlayıp 50₺'ye kadar çıkabiliyor).


Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.