KitPvP'ye eklenmesi gerekenler:

KitPvP'ye eklenmesi gerekenler:

KitPvP sunucusuna fazla yenilik gelmiyor maalesef. Sizlere sunucağım önerileri gözden geçirmenizi isterim.

 1. Yeni Rütbeler
  Mevcut rütbeler dışında 8. (Terminatör) rütbesinden sonra 3-4 tane rütbe daha eklenebilir. Böyle yaparsanız oyuncular yeni gelen rütbeleri merak edecek ve en son rütbeye ulaşmak isteyeceklerdir. Bu durum sunucuyu olumlu yönde etkileyecektir. KitPvP sunucusundaki trafik artacaktır.

 2. Yeni Kasalar ve Yeni Eşyalar
  Bildiğiniz üzere 4 kasa var ve içinden çıktıkları eşyalar oyuncuyu pek tatmin etmiyor. Size önerim kasa içerikleri (eşya büyüleri, eşya isimleri, eşya adetleri) değiştirilmeli. Bunun dışında oyuna ekstra 1-2 kasa daha getirilebilir. Böylece oyuncular kasaların içeriğinin yenilendiğini görecek ve kasa anahtarı almak için sunucuya oy verecek. KitPvP sunucusunu olumlu yönde etkileyecektir. KitPvP sunucusundaki trafik artacaktır.

 3. Ödül Sistemi
  Bu sistem KitPvP sunucusunda getirilirse sunucuya düzenli oyuncu trafiği olacaktır. Bu ödül sistemi VIP ve Rütbe olmak üzere ikiye ayrılacaktır. Bu ödüllerin içeriği rütbe derecesine ve VIP derecesine göre değişiklik gösterecektir. Bahsettiğim ödül sistemini artışlı olarak yapılabilir. Örneğin oyuncu her gün ödül alacak ve 7 gün boyunca aldığı ödüller değişiklik gösterecek, 7. günün sonunda tekrar 1. güne dönecek. Bu sayede oyuncular ödülünü almak için oyuna düzenli olarak girecektir. KitPvP sunucusunda trafik artacaktır.

 4. Günlük Event Hakkında
  Bildiğiniz üzere sunucuda otomatik event oluyor ve verilen eşyalar oyuncuyu pek tatmin etmiyor. Otomatik yapılan event ödüllerinin içeriği değiştirilmeli (oyun parası, eşyalar, kasa anahtarları).

 5. Sunucu Haritasına Kale eklenmeli
  Sunucuda haritasında bence kale olmalı bunu çok ama çok öneriyorum. Eğer sunucuda bir kale olursa sunucudaki klanlar kaleyi kendileri yönetmek isteyeceklerdir yani kale için diğer klanlarda savaşacaklardır. Şuan da klan savaşları çok zevksiz ve hiçbir amaçları yok, artık klanlara bir amaç verilmeli. Sunucudaki güçlü klanlar o kaleyi almak isteyeceklerdir ve klanlar savaşacaklardır. Yani klanlar arası rekabet artacaktır. Neredeyse her gün klan savaşları olacaktır ve oyun daha zevkli hale gelecektir. Bu sayede sunucudaki klanlar sürekli aktif olacaktır ve sunucudaki trafik artacaktır.

 6. Kale Yapısı
  Sizlere önerdiğim 5. önerimi hayata geçirmek isterseniz bu önereceğim madde işinize yarayabilir. Kale yapısı Orta Çağ tarzında olmalı, büyük ve geniş olmalı, çok odacıklı olmalı ve parçalanmış(yıkılmış,parçalanmış,tahrip edilmiş) olmalıdır. Kale için önereceğim yer ise haritanın en sonunda bulunan labirent mekanıdır.

Oyuncu - Rxkatil
17 Mart 2023 16:28

başarılı bir bilgilendirme destekliyorum

(1)
Mesaj yazabilmek için giriş yapmalısınız.